In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Akce na zimu...

Jak už nám i počasí napovědělo, za chvíli přijde zima. S SK Cyklotour jsme již uzavřeli definitivně sezónu 2012, a nyní již letos zbývá jen pár akci a to už jen bez kol. Jak jste si všimli, stránky mají poupravený design, reagoval jsem na některé výtky ohledně stránek, a nyní věřím, že všem již budou vyhovovat. Jsou přidány staré statistiky z roku 2009, 2010, a 2011. V historii jsou nahrány fotky z roku 2011, a postupně dle času je budu doplňovat. 8.12. přejdou stránky na nového registrátora, čímž zmizí z webu cizí reklama, a zároveň CT ušetří cca 450 /rok. Nově je možnost pronájmu reklamní plochy na webu, čímž by CT mohlo získat opět nějaké finance.

Nyní k tomu příjemnějšímu - vyhlášení krále sezony ( IV. Galavečer CT) se uskuteční 15.12.2012, v restauraci Sklářský sklep v Teplicích - Řetenicích. Akce je již zavedena do kalendáře, ale zobrazí se až 14 dní před termínem. Sraz v 18:00. Na programu bude ono vyhlášení, a dále volná diskuze a zábava :-)

Vedení CT se bude těšit na doufejme hojnou účast všech svých příznivců.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates