In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

PF 2013

Tak a je to opět po roce tady... Je přesně 1.1.2013 a znamená to začátek nového roku.

Tedy co nás čeká v letošním roce? Jako první by mělo přijít znovuzprovoznění domény cykloteplice.cz, poté někdy v průběhu Února, bude svolána tradiční valná hromada. Na ní probereme kalendář akcí tohoto roku, plány na výrobu cyklodresů (ano/ne?), samozřejmě také členské příspěvky atd. V Březnu nás pak čeká zahájení sezóny - info o akci bude vyvěšeno v nejbližších dnech.

Samozřejmě bych Vám rád všem popřál do nového roku všechno nejlepší, co možná nejméně karambolů, a abyste si jej prostě užili podle Vašich představ.

K tomu přikládám i fotku z novoroční jízdy 2013.

 Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates