In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Pozvánka na valnou hormadu

 Rád bych vás všechny za Cyklo Teplice o.s. srdečně pozval na tradiční valnou hromadu.

 Ta se uskuteční 2.3.2013 v salonku restaurace ALLÁDIN v Teplicích od 18:00

Jsou zváni všichni členové, příznivci našeho sdružení, ale i další lidé, kteří by třeba měli zájem vstoupit k nám. Ovšem členové klubu by se rozhodně měli účastnit povinně abychom byly usnášení schopní.

Program:

  1.  Zahájení
  2. Schválení účetní uzávěrky za rok 2012
  3. Plán rozpočtu a financování pro rok 2013
  4. Plán akcí na rok 2013
  5. Volná diskuze

 Pro více informací sledujte návšťevní knihu na stránkách.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates