In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Blíží se jaro!

Ono i když to tak nevypadá... (a ani vypadat ještě týden nebude)

Blíží se nám jaro, a  je potřeba dát sem nějaké ty závěry z valné hromady. Letos bychom měli do sezony vyjet v nových dresech. I proto se členský příspěvek ponechává na 400 kč/rok z toho bude 300 kč použito jako záloha na dresy, a zbytek na administrativu, dárky atd. Sháníme spozory, z čehož jeden je téměř jistý, a další jsou v jednaní. Dle toho uvidíme, jaký bude doplatek od zájemců o ně. Sada by měla obsahovat kraťasy a dres. Byl schválen také rámcový plán akcí. Ten už je nasypaný sem na stránky. Krom toho jsem stránky přesunul zpět na hosting u fy. Wedos. (Pro osvěžení - peripetie s  Pavlem v loňském roce způsobily přesun na dočasnou pozici) Nyní je to opět bez reklam. Novinkou je také zobrazování přibližné kilometráže přímo na hlavní stránce, a defaultní otevření ročního přehledu v kalendáři. Snad to již bude přehlednější.

Další věci bych přenechal na Láďovi a Pavlovi, kteří napíší něco to návštěvní knihy. Za mě Vám přeji hezké jaro, a budu se těšit zanedlouho při vybírání návrhu na dresy! Kdybyste měli jakýkoliv problém stačí mi napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates