In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Návrhy na dresy...

Tak přátelé, konečně nastal ten okamžik, kdy jsem mohl říct - hotovo. Všechny objednávky byly sice již dávno uzavřeny, ale sponzoři ještě váhali, a nyní je vše již uzavřeno, všechny loga jsou na svém místě a dresy již ve výrobě u fy. ATEX Brno. Předpokládaný termín dodání je 18.7.2013, a i když se musím omluvit, za nedodržení termínu, sponzorské peníze jsme na tuto akci opravdu potřebovali, a tak prosím za prominutí. Do letošní sezony dresy jistě využijeme a díky objednání i několika ks dlouhých věcí bude CT vidět opravdu celoročně. Níže přikládám obrázek, jak budou dresy již v konečné fázi vypadat. Věřím, že budeme mít v Teplicích skutečně unikátní sadu oblečení, kterou budete všichni rádi oblékat.

Světle žlutá znázorňuje neonovou žlutou.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates