In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události
Cyklosprint

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Hurá léto!

A je to opět po roce tady. Sezona vstupuje do vrcholu - léto nám začalo poněkud mokře a opalovačka na kolech se konala jen jednou (v Bad Schandau), nedávno nás navštívila velká voda a museli jsme upravit i kalendář. Osobně doufám, že povodeň nikomu ze čtenářů nepřinesla velkou zkázu, a do léta vyjedeme opět všichni.

V kalendáři máme na seznamu několik zajímavých akcí - ať už je to "okolo Danova ranče" s SK Cyklotour, Tour made in Germany, Labské vyhlídky, nebo každoroční narozeniny. Čeká nás také Sklářská trasa v sadě "dálkovek", na kterou Vás ale budu zvát až později. Nyní mi nezbývá než dodat "vzhůru do sedel" užívat si krásy (nejen) našeho kraje.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates