In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Oficiální akce se SKC Ústí nad Labem

Na akci s ústečákama do Hřenska 13.7.2013 se mi dosud mimo mě (Pavla V.) nikdo závazně nepřihlásil.Na vysvětlenou píšu info ke startovnému na akce SK Cyklotour Ústí nad Labem v roce 2013 - startovné určují pořadatelé (ústečáci),je psáno v jejich Obšťastníku,jiná cena je pro členy SKC Ústí,kteří platí členské příspěvky a příchozí (což jsme i my) platí vyšší startovné.V ceně je oběd,pojištění,mapy,někdy i svačina a doprovodné vozidlo.Zkrátka organizační náklady na akci se rozpočítají do startovného tak,aby akce byla finančně pokrytá.Startovné na jednotlivé akce jsou různé částky,od 0kč do 150kč,dle náročnosti a rozhodnutí SKC Ústí nad Labem.

Startovné na příští akce : Hřensko 13.7.2013 - 100kč

                                     Koštovský pedál 27.7.2013 - 70kč

                                     Bitva u Chlumce - bez startovného

                                     Den bez aut (mobilita) - bez startovného

                                     Děčínský Sněžník - 100kč

                                     Barevný podzim - 50kč

                                     Zamykání sezony - bez startovného 

Akce bez startovného znamená dotaci nákladů v režii SKC Ústí nad Labem či jejich sponzorů.Cyklo Teplice od akce Okolo Danova ranče dotuje startovné všem členům CT na výše uvedených akcí,pro nečleny platí cena jako pro příchozí.Kdo je naším členem,tak letos nezaplatí na startovném už ani korunu.

Na vysvětlenou uvádím,že tyto akce,které Luboš v našem kalendáři mylně popisuje jako akce CT jsou pořadatelsky akce SKC Ústí nad Labem a my se jich účastníme pouze jako příchozí,organizačně se neúčastníme a musíme se podřídit podmínkám pořadatele.Pouze květnový výjezd po výsypkách do Bíliny byla naše letošní pořadatelská akce pro přátele z Ústí nad Labem s dotací startovného v režii CT.

Oproti loňskému roku letos výrazně poklesl zájem našich členů o tyto celodenní akce s Ústím,přestože již hradíme startovné členům CT,tak účast je velice žalostná.Mysleli jsme,že důvodem malé účasti je startovné,ale po dotaci od CT se nic zásadního nezměnilo.Větším problémem je zřejmě celodenní akce,na kterou chrti nemají dostatek volného času a raději jdou hltat kilometry samostatně na tři hodiny.Sobotní termín a délka tras (navýšena o dopravu do Ústí a zpět) Vám dle účasti zřejmě také nevyhovuje,ale s tím už fakt nic nenadělám.Přestal s námi jezdit Láďa,Zbyněk,Dubčáci,Litoměřičáci,Vašek z Děčína,Jirka B. ,Vojta,Tomáš B. a neúčast deseti lidí je opravdu znát.Pravidelně jezdím pouze já s Lubošem a předhlášky na sobotu nesignalizují žádnou změnu.Budeme muset reagovat na Váš nezájem a tyto akce s Ústím v roce 2014 již neobsadíme do našeho oficiálního kalendáře.V případě dotazů k bližšímu infu o akcích SKC Ústí nad Labem jsem Vám k dispozici,organizačně jsem si to letos stejně jako vloni vzal na starost já,Pavel Vořech (telefon 725 858 313).Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates