In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události
Cyklosprint

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Noví sponzoři CT

Jak jste si již všichni přečetli v kolonce SPONZOŘI,tak do konce května jsme podepsali nové sponzorské smlouvy s platností na 12 měsíců.Tyto příspěvky nám umožnily poskytnout slevu na výrobu nových dresů.Set v hodnotě 2.600kč vychází pro člena CT na 2.000kč.Každý další kus pro člena CT je se slevou 200kč (dres,kraťasy,čápáky,bunda s odepínacími rukávy).Nově přispíváme na startovné na akce se SKC Ústí nad Labem pro členy CT.Startovné na Sayfyho memoriálu v září 2013 také proplatíme všem členům CT,kteří pojedou v našich dresech.Zatím naším posledním příspěvkem je cesta vlakem na Lubošovo dálkovce v srpnu 2013,opět pouze pro členy CT.

Už jenom objednávka setu vrátila všem našim členům náklady na členský příspěvek CT za rok 2013 v hodnotě 400kč a jsem velice rád,že nám peníze od sponzorů pomáhají pokračovat v dalších příspěvkách pro všechny naše členy.Touto cestou děkuji všem sponzorům,jedná se již o zavedené sponzory CT Horizont,AZ VELO a nově je to AD Studio,Zbyněk Burian,Zahradnictví Strážky,Úklidová služba Lenka a Lenka,účetnictví NIKÉ a komíny LUKEŠ.Všem děkujeme za jejich podporu naší rekreační cyklistiky.Jejich zásluhou již členové CT neplatí do konce roku žádné startovné na našich akcích.My jim na oplátku již od srpna budeme dělat velikou reklamu s našimi krásnými novými dresy s jejich logy.DĚKUJEME.

Pavel Vořech,člen VV a hospodář CTBudeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates