In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

4.narozeniny CT 2013

Dnešních narozeninových oslav CT (14.7.2013) se aktivně na kole zúčastnilo 12 jezdců (Zbyněk,Luboš,Jirka B.,Vašek J.,Martin H.,Pavel S.,Pavel V.,Hanka,Lada,Liběna,Jindra a Ludva).Přepravili jsme se od bývalé Shellky (od 8.7.2013 již nemáme na startu čerpací stanici Shell - je zrušená,ale scházet se zde budeme i nadále) na Barboru a projeli jsme si pohodovým tempíčkem trasu loňského ročníku Sayfyho memoriálu.Pak jsme si zajeli do Duchcova a pomalinku se blížili k místu dnešních oslav,do Lahoště k Tomovi.Zde nás doplnili ještě Vojta,Dana,Pavla a Tomáš,takže celkový počet dneska dosáhnul čísla 16,super.Děkuji za krásnou účast,odpovídající důležitosti našeho setkání.

Občerstvení u Toma tradičně nezklamalo,skvělá domací gulášovka a sladký vrchol s kafíčkem ( skvělé listové těsto s pudinkem ),ke slovu se dostala i historická kytara Toma v podání našeho profíka Martina.Odpoledne se dočkali i masožrouti,při likvidaci několika kil vepřových a kuřecích skvěle naložených grilovaných fláků nezůstalo žádné bříško prázdné.Děkujeme domácím za výborné pohoštění,jednalo se opravdu o vrcholné stupně obžérství a minimálně další týden máme o důvod více,abychom všichni jezdili na kole a sundali několik kil dočasně navíc.Všichni víme,že na kole musíme neustále pít,proto jsme i dneska důkladně dodržovali pitný režim,takže po nás zůstala krásná sbírka prázdných plastových obalů.Po našem dokonalém vyplenění všech potravinových zásob v Lahošti jsme se postupně odkutáleli i s našimi miláčky vstříc svým domovům.Najeto celkem 40km,vše snězeno a vypito,mise byla splněna a těšíme se na všechny za rok při pátých narozeninách našeho CT.

Musím upozornit ještě na jeden vrchol dne,náš manekýn Luboš bravůrně předvedl kompletní set našeho nového cyklo oblečení i se všemi doplňky.Předváděcím molem se stala zahrádka a dres sklidil samé pozitivní ohlasy.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates