In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

III. ročník orientačního sranda závodu se uskuteční již tuto neděli.

Už tradiční srandazávod. Aneb, když si myslíš že to tady znáš přesvedčím tě, že zase tak jednoduché to není

PRAVIDLA:

Tentokrá se závodí po jednotlivcích. Start 11.8.2013 od bývalé Shellky v 10:00 hromadně. Cíl ve 13:00 hod. v Dubí u Jindry, kde bude obžerstvení. Sraz na 9.30h. - prezentace a pořadatelské pokyny.

V překladu pro nematematiky neprognostiky atd. prostě dostanete mapu, na ní několik koleček... (kontrol) Není možné v limitu projet všechny kontroly. Na startu, nebo v průběhu závodu si určíte vlastní trasu a kontroly, které objedete dle svých možností. tzn. nemám rád kopce, pojedu po rovině nasbírám více kontrol za méně bodů, nebo jsem silný jezdec, pojedu pro lepší body, ale nestihnu jich tolik - a teď bude záležet, jak si to rozvrhnete abyste dojeli včas a pokud možno s co největším počtem bodů - a v tom je ten vtip - silného jezdce může třeba potkad defekt, nebo prostě nestihne limit (dostane penalizaci) a pak i výkonostně horší cyklista může být na bedně - přesto že jel po rovině ale nasbíral hodně kontrol. A teď bude zajímavé kdo to vyhraje? projeté kontroly ze zaznamenávájí na hrací kartu unikátními razítky na kontrolách.

Zde jsou podrobnější pravidla, můza už nefungovala, tak jsem to zkopčil...

Bodování, kontroly:
Kontroly umístěné v terénu budou obodovány v rozmezí od 10ti do 50ti bodů dle obtížnosti jejich dosažení. Maximální počet bodů bude včas určen. Jednotlivé kontroly budou označeny a na nich připraveny unikátní razítka, aby nebylo možné jednotlivé kontroly zaměnit (fotit netřeba). Od získaných bodů za posbírané kontroly se odečítá penalizace za pozdní příjezd, prvních 5 minut 2 body za každou započatou minutu zpoždění, od 6. minuty pak 5 bodů za každou započatou minutu zpoždění. Příjezd o více jak 60 minut později znamená diskvalifikaci.

Jak se určuje pořadí:
Hlavním úkolem je posbírat co nejvíce bodů, tedy prvním srovnávacím kriteriem jsou získané body za nalezené kontroly. Myšleno body po započtení penalizace. Tedy, když nasbíráte například 35 bodů, ale přijedete 6 a půl minuty po limitu, máte 20 penalizačních bodů, tedy 15 bodů. Druhým kriteriem je čas, jaký jste na sesbírání bodů potřebovali. Tedy, když bude mít jiná hlídka 15 bodů, ale přijela třeba minutu před limitem, má sice stejně bodů, ale v pořadí bude před Vámi, protože na získání stejného počtu bodů potřebovala méně času. Pokud by ani po porovnání času nebylo možné určit lepší tým, rozhoduje losování (ale to se asi nestane).

Mapy se zakreslenými kontrolami budou k dispozici na startu a stejně tak i fotografie míst s kontrolami.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates