In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Akce na září

 

Tak už se to přiblížilo… Narvané vlaky, a zvláštní klid na sídlišti mi napovídá, že je tady září. I počasí už dává znát, že za chvíli uložíme naše miláčky (myslím kola) na věšáky, do sklepů, nebo do ložnice k zimnímu spánku.

 Ještě než k tomu ale dojde máme připraveno několik akcí

 Nejprve Vás zveme na svatbu 7.9. - ano na skutečnou a nefalšovanou svatbu, kdy se bude brát Míša a Jura. Celé CT pozvali jako hosty a tak vyrážíme je povzbudit do společného života. Pojedeme poněkud brzy, abychom stihli obřad - protože ten nečeká.

 Dále využijeme volnou neděli 8.9. k výletu na Jezeří. Bude to opáčko trasy, kterou jsme jeli na začátku roku s nízkou účastí. Ta trasa stojí za to, a tak si to zopakujeme.

 V neděli 15.9. si uděláme opět o něco delší výlet a tentokráte na mostecko - plánovány jsou kostelíky mostecka. Kostelíky jsou celkem populární, tak uvidíme, jak to vyjde letos.

 Poslední akcí v září bude na státní svátek 28.9. již tradiční Sayfyho memoriál - dnes již kultovní závody, které vedou nádherným okolím rekultivované Barbory a nejsou tolik náročné a může se jich účastnit každý.

 A pokud byste si netroufli na MTB nabízí se i silniční výlet s SK Cyklotour na také již tradiční akci výjezd na Sněžník

 Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates