In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Pozvánka na den bez aut 21.9.2013

SK CYKLOTOUR ÚSTÍ NAD LABEM
oddíl rekreační cyklistiky vás zve v sobotu 21. září 2013 na

 Cykloturistickou akci k Evropskému týdnu mobility
 a vyjížďku  „DEN BEZ AUT“.


K programu Evropského týdne mobility patří již několik let neoddělitelně cyklistická vyjížďka. Po Ústeckém 1/2Maratonu je to druhá sportovní akce. Neváhejte a na sklonku úžasného léta využijte možnost projet si Labskou cyklostezku i České středohoří. Akci pořádá oddíl SK Cyklotour ve spolupráci s Magistrátem města Ústí n. L. Úvod zajistí symbolický průjezd městem a po něm se Labskou cyklostezkou vydáme směrem na Velké Březno nebo Litoměřice. Novinkou bude nová část cyklotrasy do Litoměřic a její pokračování do Křešic. Teprve zde opustíme Labe a postupně se vydáme do Středohoří. Cílové místo obou tras bude opět Homole u Panny, kde bude pro každého účastníka cyklistického výletu připraveno občerstvení zdarma.


SRAZ účastníků v 10:00 hod u Infocentra na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem.V 9.00h v Teplicích pro CT u bývalé Shellky.Startovné pro členy CT i příchozí zdarma,občerstvení zajištěno.

ODJEZD v 10:15 hod. Trasy 40 a 65 km se společným místem dojezdu v Homoli.Pro CT + 40km na přepravu na start a z cíle.

Zveme všechny rekreační jezdce CT na pohodovou projížďku s kolegy z Ústí nad Labem.Občerstvení máme zajištěné,na startu si dle účasti vybereme jednu ze dvou tras a pokusíme se také společně dorazit do cíle.Zvu všechny,kteří se během roku obávají z výkonostních důvodů účastnit se našich projížděk,neboť se necítí na dálkové trasy či tempo rychlejších kolegů.Na minulé projížďce SKC Ústí s námi jela i Liběna a může potvrdit,že tempo ústečáků je pohodové a dostačující pro všechny naše členy. Kdo si bude chtít zazávodit na silničce,tak pojede ve skupině s Lubošem, já (PV) jedu se zbytkem našich startujících a společně se přizpůsobíme tempu našich rekreačních cyklistů. Čekáme na posledního a nebudeme ujíždět.

Těším se na Vaší účast v sobotu 21.9.2013 v 9.00h u bývalé Shellky. Jedná se o jednu ze závěrečných akcí CT letošního roku.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates