In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Pozvánka Akce č.32

V sobotu 28. se nám setkaly hnedka dvě akce.

 1/ Cykloturistická akce s SK Cyklotour - jubilejní XXX. ročník výletu na Sněžník s vrcholem

 Cyklo Teplice se účastní už tradičně, a obvykle jedeme trasu S, K dispozici jsou ale i delší - M a L. Tentokráte je vedena trasa z Ústí n/L do Děčína, tam vystoupáme na vrcholek Sněžníku a přes Tisou zpět do Ústí na oběd, foto a domů.

Start je v 7:15 hod. na bývalé Shellce v Teplicích a následně v 8:00 v Ústí n/L Vhodné jak pro silničky, tak i pro horská a krosová kola
Vedoucím je Pavel Vořech, a je nutné do pátku nahlásit účast!

 

2/ Sayfyho memoriál

Tradiční závody k uctění památky Davida Sayfy Seifrta. Závody, které patří k CT už velice dlouho, a vždy s hojnou účastí členů byť jen na kolečko Hobby. Trasu už má každý snad už 1000x projetou, ale stejně vždy překvapí. Start je na Barboře v 11:00 hod.

Vedoucím je Láďa Blažek, který je případně schopen podat i nějaké informace o závodu.

Do závodu je nutná registrace elektronicky nebo na místě u pořadatele závodu! Člen v dresu CT, který se zúčastní závodu může požádat o proplacení startovného! Web závodu je zde: http://memorial.sayfy.cz/

 Součástí memoriálu je i Koloshopfest, v rámci něj proběhne i silniční závod Barbora - Cínovec. Ten je zdarma pro všechny účastníky a není nutná registrace předem, postačí až na místě. Krom toho tam bude možnost otestovat novinky Koloshopu. Závod je možné absolvovat na všech typech kol.

Čeká nás nabitá sobota, a tak doufám, že se někde potkáme :-)

 



Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates