In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Akce na říjen

Tak a je to tu...

konec sezony se přiblížil velice blízko a tak mohu nabídnout už jen skromné dvě akce...

Jedná se o Barevný podzim s SK Cyklotour, který nás zavede do Středohoří na Zubrnicko. Je varianta i pro silničky, i pro horáky. Vyjíždíme v sobotu 12.10.2013 v 8.hod. sraz na bývalé Shellce,v 9. hod. je sraz v Ústí n/L. před nádražím ČD a v 9.15h. je odjezd. Akce je Bez startovného, oběd je v Homoli, každý si platí sám. Z Teplic a zpět to bude cca do 100 km.

A naposledy vyjedeme 26.10.2013 na poslední letošní akci - Zamykání sezony centrklíčem. Již tradiční akce s uzamknutím cyklo sezóny 2013.

Za Cyklo Teplice se s Vámi těmito akcemi na kolech v sezoně 2013 rozloučíme. Rádi jsme Vás na našich akcích viděli, a pokud se s námi bojíte jet - řekněte nám to děláme to pro Vás - pro partu báječných lidí a neradi bychom aby se nám něco tutlalo za zády - nekoušeme :-) Příležitost bude i na tradičním předvánočním posezení a vyhlašování krále sezony.

Děkujeme za účast a snad se v nové sezoně 2014 opět uvidíme! Minimálně hnedka na začátku roku na Valné hromadě.

Za CT Luboš Brant, Pavel Vořech a Ladislav Blažek.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates