In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

6.SEZÓNA CYKLA TEPLICE

Začal nám další rok 2014 a proto žádám všechny současné členy CT o zaplacení členských příspěvků na letošní rok do 31.ledna 2014,dle našich stanov a našeho organizačního řádu na náš účet číslo 2200285476/2010,pod variabilním symbolem vašeho rodného čísla a do poznámky uveďte členský příspěvek CT 2014 a příjmení člena.Členský příspěvek je od roku 2012 stále 400kč pro každého našeho člena.Vítáme i všechny nové zájemce,kteří nově vstoupí do našeho týmu a rozšíří naše řady.

V letošním roce plánujeme další příspěvky na  jízdy vlakem na našich dálkových jízdách,slevu na další cyklooblečení (chybí nám komplety do chladného počasí a pořádná bunda - určitě něco vymyslíme),opět příspěvky pro startující na závodech v okrese,příspěvky na startovné u vybraných jízd,kde zajistíme i občerstvení.Rozhodli jsme se počet oficiálních akcí letos snížit na cca 25 akcí,ale přidáme mnoho neoficiálních jízd mimo náš kalendář.Loňské oficiální jízdy se SKC Ústí nad Labem přesuneme do neofika,již vzhledem k jejich sobotnímu termínu a z důvodu,že je nepořádáme my,ale naši kolegové.Pro CT zůstane jako hlavní termín klasická neděle od 10.hodin a v létě dle délky trasy.Plánuji za sebe dvě klasické víkendovky na Svahové (zimní a letní) a v létě mám překvápko na víkendovku ve Staré Olešce s ubytováním.Určitě poskytneme pořadatelskou službu TTT na Českém poháru horských kol,na Fanyho memoriálu,na Krušnotonu atd.

Vloni jsme hospodařili v kladných číslech,takže již nyní slibuji,že máme zajištěný rozpočet i na rok 2014.Všichni členové výkonného výboru se snaží aktivně pracovat pro naše sdružení a neustále přicházíme s novými nápady a aktivitami.Naše volební období končí v létě 2015 a až jej dodržíme,tak budeme první VV CT,který dokončí své volební období bez demise a odvolání.Láďa,Luboš i já (Pavel V.) máme hodně rozdílné názory na fungování CT,takže naše zasedání je málokdy v klídku a v pohodě,ale zatím jsme se na většině aktivit a změn domluvili,tak věřím,že to dáme i letos!Pouze mám pocit,že po bývalém až moc viditelném předsedovi,který vše táhnul většinou sám,je o našem současném trošku málo slyšet a je méně výrazný,ale zase to nahrazujeme kolektivním nasazením celého VV.

Jinak se nebráníme žádným nápádům,které nám navrhnete a budeme rádi za vaše podněty.V březnu 2014 bude tradiční valná hromada v Aladinu,kde doladíme kalendář akcí 2014,rozpočet 2014 a vyúčtování roku 2013.Mnoho ujetých bezpečných a pohodových kilometrů v roce 2014 Vám přeje Pavel Vořech.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates