In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události
Cyklosprint

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

MOBILITA 20.9.2014

Brody a bláto nevoní výletním cykloturistům, kola na souběžné silnici zase motoristům. Po dvou hodinách jízdy podél řeky jsme začali stoupat do středohoří. Mezi chalupami a domky, ovocnářskou oblastí a skutečnou zahradou Čech, abychom s úlevou dosáhli Smetánky - nejvyššího vrcholu na trase (456 m n. m.). Za horizontem se naskytl pohled na vzorové stádo, které jednotně zachovává směr pasení zprava doleva. Shora konečně prosakuje modrá obloha a slunce, které se snaží zpříjemnit poslední letní sobotu. Cílové místo je nedaleko. Apetit, podporovaný pocitem zdolané trasy měl každý, největší malá Anežka, která dvojitou porci korunovala zákuskem. Ocenění výkonu se dočkal i malý Jiřík (Standův vnuk), který si svým výkonem vysloužil objednávku oddílového dresu. Počet porcí se zastavil na čísle 52, ale řada účastníku si příjemné slunečné odpoledne ochutila sladkou nabídkou. Vypadalo to, jakoby v Homoli otevřeli novou cukrárnu. Zatímco slunce v Homoli stále vrhalo ostré stíny, dole u Labe se chystal mrak, který osprchoval každého, kdo se vracel. Měl však omezené působení, a tak zatímco někde zůstaly louže, o kus dál se opět jelo po suchých cestách.                
           Závěr září naznačuje, že sezona má nejlepší časy za sebou. S menší obměnou šatníku je ale zvykem využít každého dne, který by ji prodloužil. Tak se stane, že tři dny nato při obyčejném odpoledním vyjetí potkáte pět oddílových přátel, aniž byste si to domluvili. Středohoří se dá objíždět zprava doleva i zleva doprava. A také napříč, to potkáte vrchaře.
           
Tak příjemné babí léto a nezapomeňte na světla. Dny se krátí.           M.K.
Fotky z akce:
 http://cyklotour.rajce.idnes.cz/11_Den_bez_autBudeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates