In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Litvínovský výlet s Cykloteplickými

 

   Protože jsem byla požádána o článek k tomuto výletu, pokusím se ze sebe něco vypotit.
   Den začal výborně. Žádná nehoda se na ČD nepřihodila a my (tedy naše početná skupina) jsme mohli v klidu nastoupit do osobního vlaku, který nás odvezl do Oldřichova u Duchcova, kde na nás čekala skupina kamarádů z Teplického týmu a část našich, kteří jeli po ose z Ústí. Cestou necestou jsme projížděli nějaké ty louže  a blátivá místa , která zde byla po noční bouřce. Na začátku Luboš tvrdil, že jedno místo je takové blátivé. Bláhově jsme mu naletěli a mysleli, že to bylo to ono místo. No NEBYLO. S Lubošem v čele celé skupiny jsme dorazili na zříceninu hradu Rýzmburk. Mám pocit, že už jsem tu kdysi byla, ale já  s mojí pamětí a OS (orientační smysl). No nevím. Nebo jsou všechny zříceniny stejné?! Po prohlídce nás čekal ještě jeden krátký, ale výživný stoupáček, abychom se dostali na magistrálu. A pozóór, musím prásknout našeho skvělého Jiříka-Mapaře, i on zde snad poprvé v životě kolo tlačil. No ono se totiž v tom davu "tlačících"asi ani jet nedalo. Dojeli jsme do Litvínova, kde pro nás byl připravený oběd. Polévka a guláš s těstovinami a jako sladká tečka, piškotový dezert. Po "krátké přestávce" jsme všichni společně vyrazili na cestu k Oldřichovskému nádraží. Luboš nás krásně vedl, takže jsme nikde zbytečně nebloudili. Ale pozor, tady byla ta ZRADA. Vzal nás cestou do Oseka přes les. Všichni si dovedou představit jak to v tom lese po dešti vypadalo. Pro někoho adrenalin a paráda a pro někoho děs a hrůza z pádu. Naštěstí se vše obešlo bez pádů a jiných karambolů. Vlastně ne. Jeden defekt byl. No dnes to postihlo Mapaře, ale Jiřík je šikovný a na vše připravený, takže pro něj to nebyl žádný problém. Luboš nás všechny dovezl v pořádku na nádraží a tady jsme se s ním rozloučili. Výlet to byl opravdu dobře vymyšlený, takže mu ještě jednou děkuji a myslím,že za všechny, kdo se této vyjížďky zúčastnili. My jsme ale nejeli domů vlakem a kousek jsme se vrátili  na Barboru. Poseděli jsme v příjemném prostředí a posléze se vydali po ose směrem k domovu. Jirka nám ukázal zase jinou cestu z Barbory a jsem za to ráda. Je to lepší než jezdit mezi auty po silnici. Doufejme,že si to budu pamatovat a někdy v budoucnu tuto cestu využiju. Jirko díky.
   Shrnutí celého dne = super počasí, nádherný výlet, nikdo se nehnal jako chrt. Prostě to nemělo chybu!! Tak to vidím tedy já, Laďka bez V ;-)

Fotky: http://jipo.rajce.idnes.cz/Litvinovsko_s_CT#  a  http://cyklotour.rajce.net/05_Cyklo_TepliceBudeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates