In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Start nové sezóny 2016

 

Zima sice letos moc nebyla, ale i sněhu jsme si celkem užili, a ještě stále může přijít.

 

Jsme čerstvě po schůzi výkonného výboru, a blíží se čas probudit se ze zimního spánku a zase oprášit kola a připravit se na novou sezónu. Náš spolek se nyní ještě nachází v takovém „právním vakuu“ kdy ještě nejsme plnohodnotný z.s., ale řídíme se již novými stanovami (do VH to dáme dopořádku). Tím vzniká pro členy nové i stávající nutnost vyplnit přihlášku ke členství do spolku. To je možné udělat ihned (zašlu mailem na vyžádání) a odevzdat ji osobně někomu z VV, nebo ji bude možné podat i na VH.

 

Termín VH je letos stanoven na 11.3., a program bude vcelku tradiční – ocenění vítěze loňské statistiky, souhrn akcí na příští rok, návrh rozpočtu, a nejnovější informace o spolku a výhled do budoucna. Zveme samozřejmě všechny naše známé a kamarády, kteří sice nemohou mít hlasovací právo, ale všichni se na ně těšíme :-) Pozvánku budu zasílat 14 dní před konáním VH.

 

Na VV jsem informoval i o novince pro teplickou městskou cyklistiku, a to systém REKOLA, který by měl být v Teplicích spuštěn na podzim letošního roku (o tomto systému více zde https://www.facebook.com/rekolaTP Prozatím je k dispozici 17 kol, a kdyby někdo měl ještě nějaké staré navíc, tak si jej rádi vezmou) Stejně jako vloni budeme pomáhat s pořádáním českého poháru XCO, a Fanyho mem., a je toho ještě strašně moc.

 

 

 Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates