In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

Žádné události
Cyklosprint

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Sezóna 2017

Rok jsem s rokem sešel, a stojíme na prahu nové sezóny. Jako každý rok bych Vás rád pozval ke vstupu do klubu. V loňském roce VH schválila snížení členského příspěvku na 100 kč/rok, a to s tím, že byly zrušeny výhody, které tato částka jednoduše nepokryje, ale věříme, že obnoví rovnováhu mezi členy. Tato částka by měla vystačit jen na nezbytné výdaje, jako je provoz webu, a spolku jako takového. Proto bych byl rád, abychom v klubu přivítali co možná nejvíce lidí a skutečně tomu tak i bylo.

Novinky pro rok 2017

Stejně jako v loňském roce jsme i letos připravili pro veřejnost mnoho akcí, a společných vyjížděk, které mají za cíl předvést krásy nejen našeho okolí, ale i vzdálenějších míst, kam se někteří sami ani neodváží. Vždy je však třeba vzít v úvahu vlastní výkonnost a náročnost zvolené trasy. V létě budeme i letos doplňovat delší ale zajímavější trasy, trasami krátkými pro začátečníky, nebo časově vytížené cyklisty. V plánu jsou i tréninky v pracovních dnech, které by měly pomoci zlepšit vlastní výkonnost pravidelným ježděním.
    V letošním roce pořádáme tradiční závod typu MTBO, a také nově silniční závod do vrchu, ktrý přebíráme od klubu TopTen Teplice, a souběžný noční běžecký závod Krupkou.

Veškeré novinky budeme prezentovat na Valné hromadě, ta se bude konat v pátek 10.3.2017. Místo a čas upřesním v pozvánce. Tu budu rozesílat jen členům, kteří se přihlásí do spolku pro letošní rok, ale zváni jsou samozřejmě všichni, kteří chtějí přijít. Kalendář vyjížděk bude k dispozici na webu během pár dnů.

Pokud Vás zaujalo členství v klubu, prosím o zaslání členského příspěvku 100 kč na účet CT 2200285476/2010 (Fio banka), pokud se jedná jen o prodloužení členství, je to vše. Pokud budete nový člen je nutné dodat i přihlášku, která je v příloze. Přihlásit se bude možné i dodatečně na VH.Budeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates