In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Nejbližší akce

neděle,21.04 od 10:00 -
Tradiční Lovoš
Teplice, casino Kajot u nádraží
cca 60 km

Cyklo Teplice z.s. je dobrovolné a otevřené sdružení přátel sportu a především cyklistiky. Převážně se věnujeme právě jí, ale v zimě naši členové jezdí i na lyže a běžky. Cílem sdružení tak je nejen propagovat sport jako zdravý styl života, ale především sdružovat lidi a vytvářet nová přátelství. Jsme naprosto otevření a uvítáme kohokoliv, kdo se nebojí poznat nové kamarády, poznávat nové cesty a především jezdit na kole. Pravidelně organizujeme vyjížďky a to rekreačním i sportovním tempem. Ale ať už jedeme jakkoliv, vždycky čekáme na posledního člena jízdy! Trasy, které projíždíme jsou dokumentovány v historii a jsou dostupné komukoliv. Jezdíme především na horských kolech ale vetšinu tras lze absolvovat i na kolech trekových.

Nové stránky

Přátelé, kamarádi...

Vítám Vás s radostí na nových stránkách Cyklo Teplice. I když stránky ještě nejsou tak dokonalé, prosím o schovívavost a také o to, abyste mi případné chyby hlásili do guestbooku. Start stránek musel být poněkud rychlý a nebyly dochytány některé mouchy. Bylo to především tím, že v noci na neděli "někdo" smazal část starých stránek, a obnova by trvala déle nežli spuštění nových.

Na stránkách naleznete nějaké novinky, z nichž nejpřekotnější je nový interaktivní kalendář, který může obsluhovat více lidí a zobrazit v něm mnoho nových aktualit.

Další novinkou je také povinné přihlášení členů CT v případě pokud budou chtít získat interní informace, nebo kontakty. Všichni stávající členové (červení i modří), kteří uvedli e-mail již mají účty vytvořené, pro hesla mi prosím napište e-mail. Ostatní mi mohou zaslat mail se žádostí o vytvoření účtu aby byli způsobilí k prohlížení citlivých údajů jako je telefon, či e-mail (funguje to i jako ochrana před spamem). Novinkou je také systém anket, kde může hlasovat kdokoliv a nebo jen registrovaní uživatelé dle mého nastavení. Statistika zůstává původní a historie doznala jen drobných změn. Sekce bazar a zajímavosti byly zrušeny úplně.

Věřím, že se Vám nové stránky časem zalíbí a budete je rádi využívat tak, jako doposud.

S pozdravem Luboš Brant webadministrátorBudeta automaticky přesměrováni do návštěvní knihy

Poslední novinky

Newsletter

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

Zajímá Vás naše činnost?
Přihlaste se k odběru pozvánek a novinek z CT! Nechceme nikoho obtěžovat SPAMem, proto se můžete kdykoliv sami odhlásit.
Free business joomla templates