Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

CDJ České Středohoří

 

 

 categoryimage
sobota, 26. duben 2014 od 08:30 hod. do: 16:00

 

 
 

SK CYKLOTOUR ÚSTÍ n. L. oddíl cykloturistiky pořádá dne 26. dubna 2014
XI. ročník CDJ ČESKÝM STŘEDOHOŘÍM
Jarní klasika s pohledem na tradiční panoramatické divadlo, které všichni známe pod názvem České středohoří je opět zde. Zveme vás na vyjížďku, která nás dovede unavit při zdolávání kopců a vzápětí odměnit jedinečnými výhledy do krajiny. Společníkem bude příroda, která dodá energii a překryje únavu z prvních výletů. Tato dálková jízda jarní přírodou preferuje silniční cykloturistiku, ale je vhodná pro všechny druhy kol. Pro účastníky budou připraveny tři trasy s různou náročností v délkách 55, 70 a 130 km. Společné občerstvení pro všechny účastníky, bude opět v romantické hospůdce v Kocourově. Na trase očekáváme účastníky spřátelených klubů z Teplic i Mělníka.
AKCE JE BODOVANOU SOUČÁSTÍ SERIÁLU „5. VĚRNOSTNÍ PROGRAM CYKLOTOURU“
Startovné: pro členy oddílu 130 Kč, pro příchozí (nečleny) 150 Kč.Členové CT startovné neplatí (je v režii CT),nečlenové platí 150kč. V ceně startovného je příprava trasy, bufet, oběd a pojištění pro všechny účastníky. Cílový bod trasy jsou Trmice – po té následuje samostatný rozjezd.
SRAZ ÚČASTÍKŮ: v 8:00h na parkovišti ČD Ústí n. L. hl. n., odjezd na trasy v 8:30h,v Teplicích u bývalé Shellky sraz v 8.15h. a odjezd v 8.30h. (napojení na SKC v 9.00h. v Úpořinách u přejezdu).
1) TRASA XXL - 130 km: Ústí n.L. – Trmice – Řehlovice – Rtyně n.B. – Velvěty – Ohníč – Hostomice – Bílina – Braňany – Želenice – Liběšice – Svinčice – Lužice – Chouč – Tvrdín – Měrunice – Červený Újezd (bufet) - Dřevce - Skalice - Třebívlice - Vojnice - Lkáň - Třebenice - Vlastislav - KOCOUROV (oběd) - Lukov - Štěpánov - Razice - Bílina - Hostomice - Kostomlaty - Žalany - Rtyně – Trmice - cíl.
2) TRASA L - 75 km: Ústí n.L. – Trmice – Řehlovice – Velvěty – Ohníč – Bílina – Kučlín – Razice – Mukov – Červený Újezd (BUFET) – Dřevce – Skalice – Lhota – Mrsklesy – Vlastislav – KOCOUROV (oběd) – Milešov – Černčice – Žalany – Rtyně n.B. – Trmice - cíl.
3) TRASA S - 55 km: Ústí n.L. – Brná – Sebuzín – Vel. Žernoseky (přívoz) - Malé Žernoseky – Opárno – Bílinka – Režný Újezd – KOCOUROV (oběd) - Milešov – Černčice – Žalany – Rtyně – Řehlovice – Trmice - cíl.
Bufet pro tuto trasu již na startu!!
Účast na akci pro zajištění bufetu a obědů, potvrďte do pátku 25.4. do 14 hod. e-mailem nebo SMS Vedoucí akce: Konopásek Miroslav – tel: 602 495 710 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Technické zabezpečení: na střední trase bude k dispozici doprovodné auto, které zajistí přepravu zavazadel a občerstvení. Kontaktní zastávky: bufet, oběd. Mapy jednotlivých tras budou umístěny na webové stránce. Na startu bude k dispozici mapa, itinerář a výklad tratě. Uvedená dálková jízda není závodem. Je to cykloturistická akce, která se jede za plného silničního provozu. Účastníci jsou povinni dodržovat Pravidla silničního provozu pro provoz na pozemních komunikacích. Pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé či účastníky způsobené. Účastníci akce budou pojištěni hromadnou pojistkou na případné následky z úrazu. Tato pojistka neobsahuje pojištění škod účastníky způsobené nebo účastníkům vzniklé. K tomuto účelu doporučujeme uzavřít vlastní pojištění na úhradu způsobených škod.

Místo Teplice u býv. Shellky,sraz v 8.15h.,start v 8.30h.
Kontakt Pavel Vořech,předhlášky do pátku do 12h.
50 km,plánujeme trasu L připojení v Úpořinách v 9.00h.,odpojení zpátky ve Rtyni.Startovné pro členy CT zdarma,pro nečleny 150kč (bufet,oběd,úrazové pojištění a doprovodné auto).Vhodné pro silničky,treky.Silničáři můžou jet XXL 110km.

Zpět

Free business joomla templates