Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Českosaské Švýcarsko se SKC Ústí

 

 

 categoryimage
sobota, 7. červen 2014 od 08:00 hod. do: 17:00

 

 
 

SK CYKLOTOURÚSTÍ n. L. pořádá dne 7. června 2014
VII. roč. „CDJ ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO“
Loňský kalendář akcí byl zejména v začátku června zásadně ovlivněn povodněmi. Byla to jízda do Českosaského Švýcarska, která musela být pro uzavírky některých cest zrušena. Akce, která již má v kalendáři svoji tradici proto dostává opětovně status VII. ročníku. Připravovaná trasa vás povede údolím Labe do východní části Českého středohoří, Verneřickou pahorkatinou, údolím říčky Bystrá a turisticky atraktivní oblastí až na skalní vyhlídku Belveder. To vše po asfaltových cestách. Obtížnost je soustředěna do druhé třetiny trasy, závěrečná část je vedena sjezdem do údolí Labe a Labskou cyklotrasou zpět. Základní varianta cca 100 km s možností zkrácení nebo prodloužení. Akce se jede bez technického doprovodu, stravování z vlastních zásob s předpokládaným obědem v oblasti Srbské Kamenice. Sraz účastníků na parkovišti u hlavního nádraží Ústí n. L. v 8:45 hod, odjezd v 9:00 hod.,Z Teplic v 8.h od Shellky.Startovné 40 Kč (v ceně startovného je trasa a pojištění). Vedoucí akce D. Beneš tel. 737 253 426. Cílové místo akce v Tivoli ve Velkém Březně. Změny vyhrazeny. Připravenou trasu v délce cca 100 km si můžete prohlédnout na následujícím odkazu:
http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=120643
Překlad pro bezinternetové členy je následující: ÚnL – M.Březno – Lovečkovice – Verneřice – Blankartice – Heřmanice – Benešov n.Pl. – Markvartice – Jánská – Růžová – Arnoltice – Belvedér. Zpět Bynovec – Ludvíkovice – Folknáře – Děčín – cyklotrasa 2 – Vel.Březno - ÚnL. Varianty s lehčím profilem po dohodě na startu možné.

Místo Shellka v Teplicích,v 8:00h.
Kontakt Pavel Vořech
V 8h. startujeme od Shelky,v 9h. se vyráží od nádraží ČD v Ústí nad Labem,délka cca 140km,startovné 40kč,oběd si platí každý sám v Srbské Kamenici.

Zpět

Free business joomla templates