Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Kolem kolem Litvínova - narozeniny UPDATE

 

 

 categoryimage
neděle, 6. červenec 2014 od 10:00 hod. do:

 

 
 

V neděli 6.července oslavíme 5let od vzniku našeho sdružení,kdy se uskutečnila 1.historická jízda pod vedením zakládajícího prezidenta CT Pavla Zlatohlávka.

Za tu dobu se na našich vyjížďkách objevilo přes stovku cyklistů z Teplicka i jeho okolí.Najezdily jsme tisícovky kilometrů,poznali spoustu nových tras a míst,seznámili se s mnoha novými přáteli cyklisty a zažili báječné chvíle a okamžiky.

V neděli 6.7.2014 se startem v 10 hodin od bývalé Shellky pod vedením Luboše vyrážíme na pohodovou projížďku po okolí Teplicka a čeká nás společný oběd pro všechny účastníky jízdy včetně nečlenů v Litvínově tradičně U bílého sloupu.Jídlo meníčko platí CT,pití si hradí každý sám.Trasa bude do 50 km,přesné upřesnění jízdy brzy oznámí vedoucí vyjížďky na našich stránkách.

Obměnili jsme klasické pohoštění u Lorenzů v Lahošti,páč jsme nechtěli opakovaně zneužívat pohostinnosti a vstřícnosti domácích ,takže zkusíme pohoštění známé z jízd se SKC Ústí n/Labem.Tudíž zvu všechny hobíky,chrty i nečleny našeho CT k reprezentační jízdě a upozorňuji chrty,že tentokrát budeme vyjímečně sedět déle v hospodě než na kole....

Od roku 2012 skončila tradice narozeninových retrojízd z důvodu žalostné účasti v retro kostýmech,vloni jel jediný Martin na veteránu,takže letos už " Retrojízdu " nepořádáme.

Kdo chce slavit s námi naše dětské narozeniny,tak přijďte na start k Shellce či aspoň na oběd do Litvínova,od 12h do 14 hodin.

Těším se na všechny přátele Cykla Teplice.

      

Místo Teplice u býv. Shellky
Kontakt Luboš Brant
cca 45 km, oběd a pokec u Bílého Sloupu v Litvínově od cca 12 do 14. hod. Hobby jízda - nechrtíme, jedeme na pohodu

Zpět

Free business joomla templates