Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Den mobility 2014

 

 

 categoryimage
sobota, 20. září 2014 od 09:00 hod. do: 16:00

 

 
 

SK CYKLOTOUR ÚSTÍ NAD LABEM

oddíl rekreační cyklistiky vás zve v sobotu 20. září 2014 na
Cykloturistickou akci k Evropskému týdnu mobility  „DEN BEZ AUT“.

K programu Evropského týdne mobility patří již několik let neoddělitelně cyklistická vyjížďka. Využijte tradičního cyklistického setkání na závěr léta a pojďte se společně projet Labskou cyklostezku a Českým středohořím. Akci pořádá oddíl SK Cyklotour ve spolupráci s Magistrátem města Ústí n. L. Pro účastníky akce jsou připraveny drobné dárky. Výlet zahájí symbolický průjezd městem a po něm se Labskou cyklostezkou vydáme směrem na Sebuzín a Litoměřice nebo Velké Březno. Po projetí labské linie s nevýrazným převýšením se na obou trasách vydáme do výšin středohoří. Společným cílovým místem tras bude opět Homole u Panny, kde bude pro každého účastníka cyklistického výletu připraveno občerstvení zdarma. SRAZ účastníků v 9:30 – 10:00 hod u Infocentra na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem. ODJEZD v 10:00 hod. Celková délka tras 40 nebo 65 km.

Dálková jízda je cykloturistická akce, která se koná za plného silničního provozu. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla pro provoz na silničních komunikacích. Pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé či účastníky způsobené. Cyklo-výlet bude ukončen v Homoli u Panny, další jízda je individuální přesun.

Místo Teplice u býv. Shellky
Kontakt Pavel Vořech
V 9h.odjezd od Shellky,v 10h.start z Míráku v Ústí n/L.,trasa 40 či 65km(+ 40km přesun), dle domluvy,oběd v Homoli zdarma. Návrat cca v 16h.Jede se tempem nejslabšího z naší skupiny CT,zákaz ujíždění,jedeme společně jako v pravěku CT.

Zpět

Free business joomla templates