Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Děčínský Sněžník se SKC Ústí

 

 

 categoryimage
sobota, 4. říjen 2014 od 07:30 hod. do: 17:00

 

 
 

SK CYKLOTOUR ÚSTÍ n. L. pořádá 4. října 2014

 

XXXI. ročník CDJ „DĚČÍNSKÝ SNĚŽNÍK“ s vrcholem

Dálková jízda Děčínský Sněžník vstupuje do čtvrté desítky. Její významný vrchol v nedalekém okolí je s cykloturistikou neoddělitelně spojen náročným výstupem, ale i skvělými panoramaty okolí v atmosféře přicházejícího podzimu. Trasy mají tři různé délky a tři různé obtížnosti. Je na vás, kterou si zvolíte. Trasy „L“ a „XXL“ vedou přes území SRN. Kontrolním bodem všech tras je opět vrchol stolové hory Děčínský Sněžník, kde bude připraven bufet. Novinkou krátké trasy „S“ je výjezd cyklobusem na hřeben Krušných hor.  Sraz: v 8:00 h na parkovišti ČD Ústí n. L. hl. n. odjezd v 8:30 h. Trasy zde uvedené jsou předběžné.    

Trasa „S“/pohodovka - 60 km: Ústí parkoviště ČD – přesun na zastávku u Divadla a v 9:00 cyklobusem do Adolfova. Cyklistická jízda pokračuje ve směru Krásný Les – Děčínský Sněžník vrchol – Děčínský Sněžník obec a dále přes Děčín – Libouchec – Malé Chvojno – Habrovice-Habrovická Bašta.

Trasa „L“/výlet - 95 km: Ústí – cyklotrasa č. 2 - Děčín – Dol. Žleb – část územím SRN přes Soví bránu zpět na vrchol Děčínského Sněžníku - Tisou - Libouchec – M. Chvojno – Habrovice – Habrovická Bašta.   

Trasa „XXL“/makačka - 140km: Ústí – Děčín – Dol. Žleb – část územím SRN přes Soví bránu zpět na vrchol Děč. Sněžníku - Tisá – Krásný Les – Adolfov – Cínovec – Dubí - Krupka – Chlumec – Habrovice.

Cílovým místem je Habrovická Bašta, kde bude pro účastníky připraven oběd! Všechny trasy budou na startu doplněny výkladem a mapou. Startovné pro členy oddílu 130 Kč, pro příchozí 150 Kč. V ceně je pro všechny trasy mapa, bufet, oběd a pojištění. Při akci bude k dispozici auto k zajištění bufetu a převoz drobných zavazadel na kontrolní bod Děčínský Sněžník. Pro zajištění akce prosím do pátku 3. 10. do 15:00 h o předhlášení!! Vedoucí akce: M.Konopásek, tel. 602495710, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Dálková jízda je cykloturistická akce, která se koná za plného silničního provozu. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla pro provoz na silničních komunikacích.  Pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé či účastníky způsobené.

Místo U bývalé Shellky v Teplicích
Kontakt Pavel Vořech
V 7.30h.od Shellky,v 8.30h.od nádraží ČD v Ústí. Trasa dle výběru, oběd v Habrovicích, bufet na Sněžníku. Startovné pro členy CT zdarma, předhlášky nutné do pátku 3.10. do 12 hod. Vořechovi.

Zpět

Free business joomla templates