Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Ukončení sezony s SKC ÚNL

 

 

 categoryimage
sobota, 25. říjen 2014 od 08:30 hod. do: 16:00

 

 
 

SK CYKLOTOUR ÚSTÍ n. L. vás zve v sobotu 25. října 2014
na UKONČENÍ CYKLISTICKÉ SEZONY..
Po úspěšném zahájení cyklistické sezony a stovkách ujetých kilometrů, dojíždíme společně i jednotlivě k jejímu vyvrcholení. Pro všechny, kteří čerpali z našeho sportovního kalendáře a užili si společné výlety nebo pro řadu těch, kteří pracovali v pořadatelských týmech je dnešní jízda a setkání nebodovanou, ale nejdůležitější částí „Věrnostního programu SKCÚ“. Na kole v připravených trasách, nebo autobusovým spojem, vás zveme do Homole u Panny, kde se bude v Hostinci u Horáčků konat tradiční vyhodnocení seriálu s pohoštěním! SRAZ v 9:15 hod na parkovišti ČD u hl. n. v Ústí n. L. Odjezd: v 9:30 hod. Předpokládané trasy: 40 - 60 km dle dispozic účastníků, pro zájemce též varianta busem (viz JŘ). Vedoucí akce: M. Konopásek tel.: 602 495 710.
POZOR! Také tato akce se koná za plného silničního provozu a účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu pro provoz na silničních komunikacích.

Místo Teplice u býv. Shellky
Kontakt Pavel Vořech
100km,bez startovného,zvu pouze členy CT,v hostinci u Horáčků si dáme občerstvení na vlastní náklady.Kdo jede do Ústí po vlastní ose,tak dejte info.Poslední letošní dálka pro treky i silničky.

Zpět

Free business joomla templates