Roční Měsíční Týdenní Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

CDJ Děčínský Sněžník

 

 

 categoryimage
sobota, 3. říjen 2015 od 08:00 hod. do: 17:00

 

 
 

Děčínský Sněžník 2015 bez vrcholu! V průběhu posledních sedmi ročníků se tato ikona Děčínské vrchoviny a pískovcových skal, stala při výstupu místem odevzdání posledních sil a nenáviděnou metou. Abyste si uchovali úctu k této nejkrásnější české rozhledně a místu jejího umístění, nebudou do roku 2023, kdy se pojede 40. roč. výjezdy na vrchol vedeny. Dálková jízda Děčínský Sněžník bude i letošní rok připravena ve třech variantách s různou délkou a různou obtížností. Vzhledem k rozptylu tras, nebude při této dálkové jízdě k dispozici doprovodné auto ani nebude realizován tradiční bufet. Sraz: v 8:00 h na parkovišti ČD Ústí n. L. hl. n. odjezd v 8:30 h. Trasy zde uvedené jsou předběžné.   

Trasa „S“/pohodovka - 65 km = na kole i cyklobusem: Ústí – CT 2 - Děčín – Maxičky (variantně cyklobus za vlastní poplatek) – Děč. Sněžník obec - Tisá – Petrovice – Kr. Les – Knínice – Žďárek – Božtěšice.  

Trasa „L“/výlet – 100 km = CT 2 a SRN:  Ústí – CT 2 - Děčín – Dol. Žleb – území SRN do Krippenu - Soví brána – Děč. Sněžník obec - Tisá - Libouchec – M. Chvojno – Božtěšice.

Trasa „XXL“/makačka – 145 km – cesta po Krušnohorských hřebenech: Ústí – Řehlovice – Hostomice – Bílina – Braňany - Litvínov – Klíny – Fláje – N. Město – Vitiška – Cínovec – Fojtovice – Adolfov – Krásný Les – Petrovice – Tisá – Děč. Sněžník – Jílové – Libouchec – Žďárek –Božtěšice. trasa: http://www.mapy.cz/s/l4jd

Cílovým místem je restaurace „U krbu“ – je to u kruháku mezi Božtěšicemi a Skoroticemi, kde bude pro účastníky připraven oběd! Všechny trasy budou na startu doplněny výkladem a mapou. Startovné pro členy oddílu 100 Kč, pro příchozí 130 Kč. V ceně je pro všechny trasy mapa, oběd a pojištění.
Pro zajištění akce prosím do pátku 1. 10. do 15:00 h o předhlášení účasti!!
Vedoucí akce: M.Konopásek, tel. 602 495 710, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Dálková jízda je cykloturistická akce, která se koná za plného silničního provozu. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla pro provoz na silničních komunikacích.  Pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé či účastníky způsobené.

Místo Ústí nad Labem u hl. nádraží
Kontakt Luboš Brant
Do pátku 1. 10. do 15:00 h prosím o předhlášení účasti!!
Bez zaplacení startovného není možná účast!
Za členy platí startovné CT
3 trasy, více v podrobnostech.

Zpět

Free business joomla templates