Výsledky:

Přes nepěkně vyhlížející předpověď počasí ještě v sobotu před půlnocí, se počací docela umoudřilo a defacto nepršelo vůbec. Ráno trochu prádelna, ale postupně se to vylepšovalo. Dorazilo 23 účastníků všech věkových kategorií, dokonce s účastí pána s datem narození 1938. Takže smekám velký klobouk a ostatní příště výmluvy stranou ;) Co se kontrol týče, kontroly číslo 2 a 18 zůstaly nenalezeny, jinak odlov proběhl celkem bez problémů.

Vítěz, s 309 body po odečtu, projel skoro celou trasu, a kdyby některé úseky jel obráceně a nemusel tlačit ty krpály, tak věřím, že by ještě jednu dvě kontroly přidal. Gratulace Luboši Vobořilovi ke krásnému výsledku! Je vidět, že České středohoří má naježděný. Sám si nejsem jist, jestli i přes tří měsíční znalost mapy, bych jako autor trasy dokázal tolik objet. Takže taky - klobouček pane!

Na druhém místě celkově se umístil Petr Vladař z Hrobčic, který nasbíral krásných 280 bodů, ale přijel o 6 minut po limitu. Výsledných 265 bodů pořád stačilo, i když těsně, na konečné druhé místo. Gratulace!

Na třetím místě celkově se umístil Luboš Brant s 260ti body, za CykloTeplice, takže jako klub jsme také dosáhli na bednu i v elitní kategorii. Gratulace!

V kategorii Muži 2, tedy nad padesát let vyhrál s 231 body s náskokem o parník Josef Nestler a porazil tak defacto i všechny muže z M1, až na celkové tři vítěze. Gratulace a smekám klobouk!

Na druhém místě v M2 se umístil za CykloTeplice jedoucí Ludvík Bílý se 151 body a na třetím místě pak Kučera Martin z Lokomotivy Teplice se 100body. Oběma taktéž velká gratulace!

Kategorii ženy Ž1 vyhrála se 170ti body Tamara Kučerová jedoucí za Koloshop, na druhém místě pak naše Jindra Hulhová se 151 body jedoucí za CykloTeplice a na třetím místě se pak umístila Naďa Vytičková. Všem dámám velká gratulace!

V kategorii ženy Ž2, pak zvítězila Vladimíra Kuchařová, těsně o rodný list před Hanou Krejčovou. Gratulace!

Díky všem za účast, ceníme si také vašich připomínek ke zlepšení a v příštím ročníku je určitě zohledníme.

Za celé CykloTeplice se těšíme příští rok zase na viděnou.

CykloTeplice MTBO - České středohoří
  17.7.2016   Statistika nálezů kontrol vítězná trasa
    pořadí    jméno  body penalizace body celkem   kontrola číslo: počet nálezů z max. 23: